© ZAWMET  by REDPROJEKT @ 2021 

ul. Przejazdowa 21, 05-850 Ożarów Mazowiecki

fax (22) 435-78-21

Zawmet s.c. Władysław Zawadzki Katarzyna Zawadzka

HISTORIA

Firma Zawmet została założona w Warszawie w 1983 roku przez obecnego właściciela. Od kilku lat jej siedzibą jest Ożarów Mazowiecki. Firma składa się z dwóch działów:

 

  • Działu Cięcia oraz Gięcia blach, rur i profili
    specjalizującego się w świadczeniu najwyższej jakości usług obróbki metalu przy użyciu najnowocześniejszych technik laserowych, oraz

  • Działu Konstrukcji i Wyrobów Metalowych
    przygotowanych pod indywidualne zamówienia (obróbka stali kwasoodpornych oraz węglowych).


Obecnie firma zatrudnia blisko 30 pracowników: inżynierów, technologów - programistów oraz operatorów maszyn CNC. Wiedza i doświadczenie starannie dobranego zespołu pozwalają wykonywać wszystkie zlecenia niezależnie od stopnia trudności. Wykorzystywane przez Zawmet nowoczesne technologie oraz duża wydajność pracowników wspieranych przez wyspecjalizowaną kadrę kierowniczą, gwarantują rzetelne i terminowe wykonanie zamówień, o czym świadczą liczne rekomendacje otrzymane od klientów.

ZAPLECZE TECHNICZNE

Zawmet działa w oparciu o nowoczesny, wysokiej klasy park maszynowy, który zlokalizowany jest na przestrzeni dwóch hal produkcyjno-magazynowych o powierzchni ponad 3000 m². Firma dysponuje również samochodami do transportu wyrobów gotowych.

 

Hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w Ożarowie Mazowieckim (okolice Warszawy).

 

 

Nowoczesny park maszynowy do kompleksowej obróbki CNC metali.

 

 

 

  1. pl
  2. en