Zawmet

www.zawmet.pl»Strona główna

O NAS

Zawmet świadczy usługi kompleksowej obróbki metali, a w szczególności laserowego cięcia blach, rur i profili, gięcia na prasach krawędziowych, cięcia strumieniem wody, spawania, jak również jest producentem gotowych wyrobów metalowych ze stali nierdzewnych, kwasoodpornych, węglowych, mosiądzu oraz miedzi.

Firma podejmuje się realizacji nietypowych i skomplikowanych zamówień, w tym doradza w procesie projektowania oraz wyborze optymalnej technologii produkcji.

Zawmet ma na swoim koncie liczne realizacje zarówno dla przemysłu (segmentu B2B), jak również klienta indywidualnego (segmentu B2C), takie jak m.in. elementy do maszyn, konstrukcje nośne budynków, elewacje zewnętrzne budynków, schody i balustrady metalowe oraz dekoracyjne elementy wnętrz.

W ciągu ponad trzydziestu lat działalności firma wykonała wiele prac dla inwestorów krajowych i zagranicznych, takich jak:

Ghelamco, MegaAluminium, Warbud, McDonald's, Burger King, Agora, Politechnika Warszawska, Poczta Polska, Muzeum Narodowe, Simple, Versace, hotel Mariott, hotel Jan III Sobieski.

Firma działa w oparciu o nowoczesny, wysokiej klasy park maszynowy, m.in. laser do rur i profili Adige, lasery do blach Bystronic BySprint FIBER 3015 z Byloderem 3015 w pełni zautomatyzowany oraz Bystronic BySprint Pro3015, prasy krawędziowowe, m.in. Bystronic Beyeler Xpert, urządzenie do cięcia strumieniem wody Bystronic ByJetPro 3015.

Potwierdzeniem jakości usług świadczonych przez Zawmet jest przyznany firmie Certyfikat Jakości ISO 9001:2015.

NASI PARTNERZY

ogłoszenie - architektura wnętrz  architekci  Kamel - layout strony  Beata Strojecka - koncept stylistyczny

OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY

Ogólne warunki sprzedaży (pdf)

Wdrożenie innowacyjnego procesu obróbki cięcia rur i profili z metalu opartego na technologii laserowego cięcia blach w spółce Zawmet.

Wdrożenie innowacyjnego procesu cięcia metali przy użyciu lasera światłowodowego w spółce Zawmet.

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu