Zawmet

www.zawmet.pl»Strona główna

O NAS

Zawmet jest wykonawcą produktów ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, stali węglowej, mosiądzu oraz świadczy usługi laserowego cięcia i gięcia blach, rur i profili.

Firma podejmuje się realizacji nietypowych i skomplikowanych zamówień, w tym doradza w procesie projektowania oraz wyborze optymalnej technologii produkcji.

Zawmet ma na swoim koncie liczne realizacje elewacji zewnętrznych, schodów i balustrad metalowych oraz dekoracyjnych elementów wnętrz w budynkach biurowych, galeriach handlowych, ekskluzywnych butikach i domach prywatnych.

W ciągu ponad trzydziestu lat działalności firma wykonała wiele prac dla inwestorów krajowych i zagranicznych, takich jak:

Ghelamco, MegaAluminium, Unilogo, Warbud, McDonald's, Solaris Laser, Burger King, Agora, Politechnika Warszawska, Poczta Polska, Muzeum Narodowe, Oriflame, Simple, Versace, hotel Mariott, hotel Jan III Sobieski.

Firma działa w oparciu o nowoczesny, wysokiej klasy park maszynowy, m.in. wycinarka laserowa do rur i profili Adige, wycinarki laserowa do blach Bystronic BySprint FIBER 3015 z Byloderem 3015 w pełni zautomatyzowany, Bystronic BySprint Pro3015, prasa krawędziowa Bystronic Beyeler Xpert, urządzenie do cięcia strumieniem wody Bystronic ByJetPro 3015.

NASI PARTNERZY

ogłoszenie - architektura wnętrz  architekci  Kamel - layout strony  Beata Strojecka - koncept stylistyczny

Wdrożenie innowacyjnego procesu obróbki cięcia rur i profili z metalu opartego na technologii laserowego cięcia blach w spółce Zawmet.

Wdrożenie innowacyjnego procesu cięcia metali przy użyciu lasera światłowodowego w spółce Zawmet.

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu